2015/01/08

Nauka kitesurfingu na wakacjachW telewizji pojawia się ostatnio coraz więcej reklam biur podróży, a to wskazuje, że możemy powoli zacząć myśleć o planowaniu tegorocznych wakacji. Jeśli lubisz plażować, ale znudziło Ci się już wielogodzinne opalanie, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. W poszukiwaniu wakacyjnych wrażeń weź pod uwagę kitesurfing - ekscytującą odmianę surfingu dla osób chcących odmiany.Kitesurfing jest ciągle stosunkowo mało popularny w naszym kraju i z tego powodu zdecydowaliśmy się wspomnieć o nim w dzisiejszym wpisie. To odmiana surfingu,w której zamiast żagla, deska ciągnięta jest za specjalnym latawcem unoszącym się w powietrzu, w dość dużej odległości od surfera. 

Wydawać by się mogło, że takie surfowanie jest bardzo trudne, jednak w istocie nauka kitesurfingu jest bardzo przyjemna - i jeśli wybierzesz dobrą szkółkę, nie powinieneś mieć dużych problemów w opanowaniu techniki ślizgania się po tafli wody - szczególnie jeśli miałeś już do czynienia z surfowaniem. 

Poza tym, im wyżej ustawiona poprzeczka, tym większa satysfakcja z jej pokonania. Nauka kitesurfingu sprawi, że Twoje wakacje będą niepowtarzalne i z pewnością nie znajdziesz czasu na nudę. Opalanie na leżaku będzie jedynie odpoczynkiem po treningu, a nie "atrakcją dnia". 

Jeśli lubisz sporty wodne, i próbowałeś już kilku odmian, nauka kitesurfingu powinna być na Twojej liście wręcz obowiązkowa. Jeśli zaś jesteś w tej dziedzinie "zielony" i zwyczajnie szukasz wakacyjnej rozrywki, udaj się do dobrej szkoły, w której nauczysz się wszystkiego od podstaw.

Mamy nadzieję, że udało nam się Ciebie zaciekawić, a ciekawość to w tym przypadku pierwszy stopień do... udanych wakacji! Do odważnych świat należy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz