2015/06/03

Windsurfing, Chałupy czekają na turystów


windsurfing chałupy

Jeśli jesteś amatorem sportów wodnych, zapewne już cieszysz się na nadchodzące wakacje. To ostatni moment, by zorganizować sobie wczasy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz się pospieszyć, bowiem w kurortach nadmorskich coraz trudniej o nocleg. Miejsca są rezerwowane już od paru miesięcy, a chętnych nie brakuje. Chałupy ciągle są jednak gotowe na przyjęcie turystów.


Chałupy to jeden z najpopularniejszych kurortów surfingowych w naszym kraju. Z powodu rosnącego zainteresowania wczasami zagranicznymi, nasze ośrodki cieszą się jednak ostatnio mniejszym zainteresowanie. W Chałupach do tej pory – a przecież mamy już czerwiec – o wolne miejsca wcale nie tak trudno.

Polskie miejscowości nadmorskie straciły na popularności ze względu na spadek cen wyjazdów zagranicznych. Za wczasy w Egipcie zapłacimy niewiele więcej – lub tyle samo, co za wakacje nad Bałtykiem. Pogodę mamy zaś murowaną. Nic więc dziwnego, że konkurencja jest poważna. Jeśli jednak chodzi o windsurfing, Chałupy oferują wszystko, czego możemy potrzebować, włącznie z odpowiednio wietrzną pogodą i wspaniałymi falami. Nasi surferzy być może trochę zapomnieli o zaletach polskich kurortów.

W Chałupach do dyspozycji mamy nowoczesne ośrodki, wypożyczalnie sprzętu i szkółki surfingowe na wysokim poziomie. To doskonałe miejsce do nauki, jak i do szlifowania umiejętności. Położona na Półwyspie helskim miejscowość jest niezwykle malownicza i zapewnia dostęp do akwenu wodnego po obu stronach. Czego chcieć więcej? Jeśli chodzi o windsurfing, Chałupy to prawdziwy raj.


Zamiast chwalić cudze, być może warto na początek poznać swoje. Planując tegoroczny wyjazd, sprawdź oferty krajowe. Znajdziesz wśród nich wiele interesujących propozycji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz