2016/04/26

Nie wiesz gdzie pojechać na Majówkę? Odwiedź Wrocław!bagażniki wrocław
Weekend majowy tuż przed nami. Choć pogoda nie nastraja pozytywnie, wielu z was pewnie pojedzie na wiosenne eskapady w góry, nad jeziora lub gdziekolwiek poza miasto. Jeśli jednak nadal nie podjęliście decyzji gdzie pojechać to przygotujcie się i zapakujcie bagażniki!

Wrocław zaprasza na weekend majowy, wiele imprez i festiwali to już znak rozpoznawczy majówki w tym mieście. W tym roku po raz kolejny ma zostać pobity Gitarowy Rekord Guinnesa 2016 w trakcie trwania festiwalu 3- majówka. Wśród Polskich wykonawców na festiwalu znajdziemy takich wykonawców jak Happysad, Kult, Acid Drinkers, Lao Che, Luxtorpeda, Coma, Gooral, Taco Hemingway, Hey czy Dawido Podsiadło. Wśród grup występujących na festiwalu znajdziemy też kilka zagranicznych grup w tym: Within Temptation, Guano Apes, Status Quo czy Dragonforce. Jak widać lista nazwisk i grup jest całkiem spora i każdy znajdzie coś dla siebie.
Występy i kalendarium imprez jest w tym roku bogatsze z powodu statusu Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury. Dzięki temu widzieliśmy już kilkanaście ciekawych imprez realizowanych w celu promocji kultury pod szyldem Europejskiej Stolicy Kultury i wszystkie były zrealizowane na najwyższym poziomie.
bagażniki wrocław

Jeśli to jeszcze was nie przekonało to dodam, że cały festiwal 3- majówka odbywa się w budynku Hali Stulecia wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Jeśli brak wam planów na weekend majowy to zapraszam do Wrocławia gdzie i ja się udaję. A jeśli nie macie konkretnych planów to zachęcam do spędzenia wolnego poza domem. Majówka jest świetną okazją by poprzebywać poza domem, nacieszyć się pięknem natury, spotkać się z rodziną by wrócić wypoczętym i odświeżonym do pracy gdy już się skończy.
bagażniki wrocław

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz